Kurumsal

1968'den bu güne...

Rana Tavukculuk

Rana tavukçuluk 1968 yılında tek gayesi ‘’KALİTELİ YUMURTA’’ üretmek olan CEYLANİ TOPCU tarafından 500 tavukla ticari hayatına başladı.

Vizyonunu kurmuş olduğu çiftlik ve yaptığı yatırımlar ile ortaya koyan Topçu, 30 yıllık bilgi ve birikimini miras bıraktığı oğulları Mustafa ve Murat topçu tarafından 1998 yılında şirketin devralınmasıyla beraber yeni bir ivme kazandı. kurucularından öğrendikleri temel ilkelere, yenilerini ekleyen ve sektörde yenilikçi vizyonları ile tanınan Rana tavukçuluk her daim rakiplerince örnek teşkil edildiler. 500 tavukla başladıkları serüvene bugün yaklaşık 1 Milyon tavukla devam eden ve halihazırda günlük ortalama 950.000 yumurta üreten Rana tavukçuluk o günlerde yalnızca Konya'nın günlük yumurta tüketiminin bir bölümünü karşılarken bugün Suriye, Irak ve Dubai’ ye ihracat yapmaktadır… Saatte 120 000 yumurta üretim kapasiteli full otomatik makinelerle donatılmış bir fabrikada 41 personel , 1 Veteriner hekim , 1 makine ,1 elektrik teknikerini istihdam eden Rana Tavukçuluğun bundan 43 yıl önce olduğu gibi bugün de tek gayesi ‘’KALİTELİ YUMURTA’’ üretmektir.

İhracat

Avrupa
1%
Asya
1%
Orta Doğu
98%

Değerlerimiz

Üretim şartları konusunda teknolojiyi ve müşteri memnuniyetini dikkate alarak kaliteli ürün üretmek ve bu ürünleri daha fazla insanla buluşturmak.
Üstün nitelikli ürün ve hizmeti teknolojinin bize tanıdığı imkanlarla, firmamızı kendi sektöründe pazar lideri yapmak.